Říjen 2009

Bleskovka

31. října 2009 v 11:50 | Monika |  ostatní blbosti
kdo jsou???
2.vyjmenuj byvale clenky
3.kdo je tam na miste všech členek a která zůstala??
4.koho chces na diplom????

Chico

26. října 2009 v 10:15 | Monika |  naši miláčci
Chico

Celé jméno- Chico Krčmář
Datum naroz.- 21.9.2009
Pohlaví: sameček
Něco o něm - Narodil se našemu bývalému křečkovi, ve 4.týdnech dostal jméno Chico a novou svoji klec. Jeho nejoblíbenější jídlo jsou vločky, ovoce a zelenina. Jasně že má rád i svoje krmení.
Typické pro Chica je, že se snaží vyhrabat z klece přes spodní část klece. Také má rád běhání v kruhu.

Obrazek


Funny dream

26. října 2009 v 10:12 | Monika |  Funny dream

O NÁS

Ahoj jsme skupina Funny dream, kterou tvoří členky Monika a Jana časem možná i víc. Bydlíme ve Valašském Meziříčí. Každopádně nám můžete zanechat vzkaz ve fóru. Tančíme ve stylu R´n´B, Disco a hip hop. Zpíváme česky, anglicky i slovensky.5angels

26. října 2009 v 9:52 | Monika |  5angels

O skupině 5angels

Dívčí skupina 5angels je o tanci, energii a radosti ze zpívání. Chceme vás potěšit rytmy disco a R'n'B, které vás rozhodně nenechají sedět v klidu.
Pěveckou a taneční skupinu 5angels tvoří pět krásných andílků. Holky se skvěle doplňují a zpěv i tanec si náramně užívají. Pokud vás zajímají další podrobnosti, prohlédněte si osobní stránku každého z andílků:
Zajímavý rozhovor se všemi členkami 5angels najdete na serveru Alík.cz

Zdroj: 5angels.cz

you´ll always find way back homeDiamomd cats

26. října 2009 v 9:41 | Monika |  Diamond cats
O nich

"Diamond cats" je dívčí pěvěcko-taneční skupina skládající se z podstatné většiny bývalého obsazení skupiny 5angels - Nikol Šneiderové, Týny Šlingrové a Kristýny Peckové. Dívkám je od 9 do 11 let a mají za sebou již řadu společenských a televizních vystoupení, např. na finálovém večeru vyhlášení vítěze novácké soutěže X-Factor.

Navzdory komerčnímu i hudebnímu úspěchu, postihl skupinu v létě 2009 vnitřní konflikt a došlo k ukončení spolupráce s tehdejším manažerem. Holky ale tanec i zpívání moc baví a proto to nevzdaly a rozhodly se přibrat k sobě další kamarádku - Hanku Hladíkovou a pokračovat dále pod novým názvem "diamond cats".

První singl této skupiny nese název ,,One, two step" a určitě nenechá nikoho v klidu. "Diamond cats" pracují pod vedením nejlepších tanečních lektorů Dance Academy Prague - Yemi AD a pod hudebním vedením skvělé producentky Nikol Davídkové, která je zároveň skladatelkou, textařkou a klíčovou osobností pro produkci každé písničky a její vokální aranže. Její pečlivá a neúnavná snaha pohrát si i s nejmenším detailem a nezměrná muzikální nápaditost dělá z písniček pravé "diamanty".

"Diamond cats" vám přinesou žhavá vystoupení v rytmech R'n'B a disko plné tance, zpěvu a energie .

Ps: druhý singl se jmenuje , ,Den D´´

Tento je , ,One to step´´

, ,Den D´´ ještě není na internetu k sehnání ale je už nahraná.


Ahoj

26. října 2009 v 9:20 | Monika |  ostatní blbosti
Ahoj rozhodla jsem se s blogem neskončím ale jen přeměním ho. Blog bude na stejné téma jako vždy a to, že různě budu přidávat články, které se týkají vždy jiného téma. MONIKA